Отримати допомогу

Великий продуктовий набір для багатодітної сім’ї (ВПН).

Для тих, хто хоче отримати великий продуктовий набір:
Вам потрібно зв’язатися з нами будь-яким зручним для вас способом. Розповісти нам про себе (Коротко, де живете, з ким живете, де до війни жили та працювали, що думаєте далі робити). Розповісти нам про дітей (Скільки дітей, скільки років, чого вони потребують). Надіслати нам ваше фото з дітьми та фото документів про те, що ви багатодітна сім’я.
Після затвердження вашої заявки на великий продуктовий набір ми його надішлемо вам новою поштою (у цьому випадку доставка буде за ваш рахунок) або ви можете його забрати особисто з пункту видачі.
Після отримання обов’язково надіслати нам фото вас та ваших дітей із великим продуктовим набором.

Для тих, хто хоче надати допомогу:
Ви можете підтримати нас та наш проект, фінансово перерахувавши нам на розрахунковий рахунок гроші, або ви можете від свого імені через нас допомогти багатодітним сім’ям. Вартість одного ВПН на поточний момент складає одну тисячу гривень. Ви можете перерахувати нам гроші на будь-яку кількість ВПН і ми на коробках напишемо ваше ПІБ або іншу інформацію і відправимо ці коробки багатодітним сім’ям. Після отримання їх багатодітними сім’ями надішлемо вам фото звіт.
Також ми будемо раді будь-якій іншій допомозі.

Продуктовий набір: (20 кг)
– Крупи 3 кг.
– Макарони 3 кг.
– Консерви м’ясні 4 шт.
– Молоко 4 л.
– Цукор 2 кг.
– Печиво 2 кг.
– Різне 2 кг.
По потребі:
– Засоби особистої гігієни
– Памперси
– Дитяче харчування

Продуктовий набір може змінюватись на наш розсуд.

If you are looking loans www.webmoneyloans.com : Simple, Easy Loan Application Form.